9. Uluslararası Türkçenin Eğitimi-Öğretimi Kurultayı

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi

October 6, 2016 – October 8, 2016


Duyurular

 

Tam metin gönderme süresi uzatıldı.

 
Değerli katılımcılar, sözlü olarak sunulan bildirilerin tam metinleri e-kitap olarak yayımlanacağı için yukarıda verilen şablona göre düzenlenen tam metinlerinizin gönderme süresi uzatılmıştır. Lütfen tam metinlerinizi en geç 15 Ocak 2016 tarihine dek uteok2016@gmail.com adresine gönderiniz. Tam metinlerin şablona uygun olmaması durumunda ve belitilen tarihten sonra gönderilmesi durumunda gönderilen metinler dikkate alınmayacaktır. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.  
Gönderildi: 2016-12-02 Daha fazlası...
 

Tam Metin Gönderim Takvimi

 
Değerli katılımcılar, sözlü olarak sunulan bildirilerin tam metinleri e-kitap olarak yayımlanacağı için yukarıda verilen şablona göre düzenlenen tam metinlerinizi lütfen en geç 15 Aralık 2016 tarihine dek uteok2016@gmail.com adresine gönderiniz. Tam metinlerin şablona uygun olmaması durumunda ve belitilen tarihten sonra gönderilmesi durumunda gönderilen metinler dikkate alınmayacaktır. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.  
Gönderildi: 2016-10-13 Daha fazlası...
 

Servis

 
Şehir merkezinden Kurultayın düzenleneceği Veteriner Fakültesine servis hizmeti verilecektir. Servisler Grand Özeren, Öğretmen Evi ve Atam Motelden saat 8.30'da hareket edecektir.  
Gönderildi: 2016-10-02 Daha fazlası...
 

KESİN PROGRAM İLAN EDİLMİŞTİR

 
Kesin program ilan edilmiştir. Menüde yer alan Program düğmesinden ulaşabilirsiniz.

 
Gönderildi: 2016-09-05
 

basım için bildiri özetlerinin gönderilme süresi uzatıldı

 
Bildiri özetlerinin basımının yetiştirilebilmesi için düzenlenen özet metinlerin bir sayfayı geçmeyecek biçimde düz metin olarak hazırlanması ve en geç 31.08.2016 Çarşamba gününe dek hakanulper@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra gelen özetlerin basım için hazırlanabilmesi mümkün olmayacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.  
Gönderildi: 2016-08-27 Daha fazlası...
 
Daha fazla duyuru...

Konferans Anasayfa Resmi

Konferans Bilgisi